Dlaczego Ortoto?

Dostawa
Jedną z głównych zalet naszej firmy jest to, że koncentrujemy się na wyjątkowo wysokim poziomie usług. Bazując na naszym doświadczeniu, jednym z elementów wysokiej jakości usług jest szybka dostawa. Gwarantujemy dostarczenie zamówienia w możliwie najkrótszym terminie.
Cena hurtowa
Będąc oficjalnym przedstawicielem firmy "Ortodon", opracowaliśmy przemyślaną politykę cenową w przypadku sprzedaży hurtowej i detalicznej. Pozwoli to zaoferować zakupiony produkt po konkurencyjnej cenie.

Wygodna forma współpracy
Dbamy zarówno o naszą działalność, jak i o interesy naszych partnerów. Po pierwsze - uproszczony i zrozumiały system obsługi zamówień hurtowych, który zapewni obu stronom oszczędność czasu. Po drugie - elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Duży zapas towarów w magazynie
Wszystkie towary przedstawione na naszej stronie są dostępne w naszym magazynie w Polsce. Dzięki temu możemy szybko zrealizować zamówienie i natychmiast wysłać je pod właściwy adres.

Szeroki asortyment
W chwili obecnej jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę ortopedycznych mat, mocowanych na zasadzie puzzli, a poprzez współpracę z zakładem produkcyjnym - mamy możliwość poszerzenia asortymentu produktów, takich jak nowe tekstury i nowe zestawy mat-puzzli.

Patent Federacji Rosyjskiej
Opatentowane ortopedyczne maty-puzzle „Ortodon” są wspólnym opracowaniem naszego przedsiębiorstwa i wiodących lekarzy-fizjoterapeutów. Wieloletnie doświadczenie fizjoterapeutów w swojej dziedzinie pozwoliło stworzyć produkt, który może być używany w każdej rodzinie, w celach profilaktyki różnych schorzeń stóp dziecka na wczesnym etapie rozwoju deformacji w warunkach domowych.

Kupując nasze maty modułowe, otrzymujesz patent na wyłączne prawa, wyjątkową cenę i jakość produktu.

Dane firmy
Osoba kontaktowa
Kupując nasze maty modułowe, otrzymujesz patent na wyłączne prawa, wyjątkową cenę i jakość produktu.