Praktyczność

Struktura materiału maty ORTO (PVC, WPC) pozwala zachować formę - nie zgniata się i ze względu na jego skład nie dopuszcza do przedostania się do środka cząsteczek kurzu, utrzymując w ten sposób doskonały wygląd.

Uczciwość

Wiarygodność informacji potwierdzona faktami.

Wyjątkowość i ochrona

Każda mata do masażu jest autorskim projektem. Z tyłu każdego elementu znajduje się znak ochronny potwierdzający oryginalność produktu.

Kompaktowość

Maksymalna powierzchnia 1 zestawu (8 puzzli) to 0,5 m2!

Higiena

Dodatek przeciwbakteryjny zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii na powierzchni wyrobów.

Niezawodność

Dzięki unikalnemu mocowaniu maty do masażu ORTO mogą być łatwo łączone ze sobą na zasadzie puzzli, oraz posiadają wzmocnione obrzeża na całym obwodzie, co pozwala trwale zamocować montowaną powierzchnię, która nie będzie „rozłazić się” podczas ćwiczeń.

Zastosowanie

Wiele rodzajów tekstury i różne typy sztywności dywaników ORTO pozwalają na utworzenie różnych możliwości połączeń tak, aby osiągnąć rozmaite efekty masażu, a także są dywaniki specjalnie zaprojektowane dla dzieci z koślawym/szpotawym ustawieniem stóp z płaskostopiem.

Bezpieczeństwo

Produkty opracowane są pod kierunkiem czołowych lekarzy ortopedów, fizykoterapeutów i pedagogów, przebadane w naszym centrum medycznym.

Jakość

Maty ORTOTO mają po wewnętrznej stronie powiększoną siatkę wzmacniającą, która zapewnia wytrzymałość, objętość, wysokość, dodatkowe właściwości termoizolacyjne, ciężar. Nie oszczędzamy na surowcach!

Technologia wytwarzania

Produkty są wytwarzane w przedsiębiorstwie na nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzęcie, zgodnym z międzynarodowymi normami jakości ISO 9001: 2011